headpiece

В Чернигове требуют запретить летние площадки кафе и ресторанов, расположенные на тротуарах

967_medium

Петиция с таким требованием появилась на сайте горсовета два дня назад, 18 мая.

Автор утверждает, что летние площадки не только мешают горожанам свободно передвигаться по тротуарам, но и портят внешний вид города.

«Заборонити на тротуарах для пішоходів літні майданчики біля закладів ресторанного господарства(кафе, барів, ресторанів тощо). На сьогодні місцевою владою вкрадені у дітей, пенсіонерів, інвалідів, городян міста та туристів пішохідні тротуари та подаровані комерсантам під розміщення літніх майданчиків біля їх закладів громадського харчування.

Так, найкрасивіше місце у місті Чернігові від Червоної площі до філармонії окуповане такими ресторанними хащами. Пішохідам просто залишається літати, або бвгати по проїзжій частині.

А як пройти колоною діток з дитячого садка, школи до філармонії? Чому пішоходи з дітками, інваліди на візках, пенсіонери, продираючись такими ресторанними хащами, повинні терпіти різні приниження на свою адресу від відвідувачів цих літніх майданчиків, дихати їх курінням, чіплятись через їх ноги, сумки, чому пішоходи повинні чіплятись за столи, стільці, різні урни, вази, стойки цих літніх майданчиків.

Окрім всього звалища, що утворюються на тротуарах цими літніми майданчиками повністю нищать красоту міста та його привабливість», — говорится в обращении.

Петицию уже подписали 23 человека из 250 необходимых для ее рассмотрения.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: