headpiece

В Чернигове требуют проверки качества питания детей в школах

2551_4539

Петиция с соответствующим требованием появилась на сайте мэрии 16 февраля. В обращении говориться, что детей в школьных столовых кормят «варевом», а не нормальной едой из-за чего у школьников ухудшилось самочувствие и появились проблемы с желудочно-кишечным трактом.

«Останнім часом збільшилась кількість скарг батьків на харчування в школах. Відсутність коштів і несумлінне ставлення до харчування дітей призвело до катастрофічної ситуації.

Розлади шлуку, гастрити, погане самопочуття на уроках після харчування в їдальні. Сьогодні це не необхідний раціон для дитини, а просто ВАРЕВО. Хто винен?

Адміністрація школи, недобросовісні працівники їдальні, чи ми самі батьки, що не вживаємо ніяких дій? Велике прохання звернути увагу на петицію і підтримати її.

Окреме прохання до тих людей, які можуть вплинути безпосередньо на покращення даної ситуації, вплинути.

Прохання залучити до перевірки працівників санстанції (не планово, коли все драється і миється- а побачити реалії), окремо управління освіти, щоб скуштували те ВАРЕВО, та органи держнагляду, до компетенції яких входить перевірка використання коштів.

Хто сказав, що батьки не згодні доплатити за якісніше харчування. Навіщо спускати кошти на ВАРЕВО? Не будьте байдужі. Сьогодні-це наші діти, а завтра-ваші», — утверждает автор петиции Татьяна Булах.

Под обращением уже подписались 19 человек из 250 необходимых для его рассмотрения.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: