headpiece

В Чернигове теперь есть детский реанимобиль + фото

9201

Черниговская областная детская больница получила в подарок современный новенький реанимобиль «Рено», укомплектованный всем необходимым для безопасной транспортировки недоношенных детей из районов области в Чернигов.

Автомобиль стоит около 4 млн. грн. Средства были выделены из областного бюджета.

Об этом сообщает пресс-служба Черниговской ОГА.

«Реанімобіль використовуватиметься не тільки для доставки маленьких пацієнтів з районів до Чернігова, а і з області до спеціалізованих профільних закладів столиці,— отметил начальник Управления здравоохранения облгосадминистрации Петр Гармаш.

Технічне «начиння» реанімобіля дозволить перевозити дітей вагою від 500г. Він дуже підходить до потреб саме обласної дитячої лікарні, адже ургентні бригади закладу укомплектовані анестезіологами та іншими високласними спеціалістами, які у будь-який час можуть забрати пацієнта і доставити до лікарні.

Автомобіль оснащений власним мікрокліматом, кувезом, реанімаційним обладнанням, спец амортизаторами ліжка з повітряною подушкою, що якнайкраще підійде до наших доріг. Обладнання дає можливість застосовувати інфузійну, дихальну підтримку маленького пацієнта, слідкувати за основними показниками життєдіяльності хворого, є поліфункціональний монітор».

9201

9203

9204

Фото на сайте http://cg.gov.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: