headpiece

В Чернигове с утра добраться на работу на общественном транспорте проблематично

p7BSNs

Несмотря на повышение стоимости проезда и обещания городских властей улучшить ситуацию с пассажироперевозками, добраться утром на работу многим черниговцам весьма непросто.

Маршрутки и троллейбусы идут с перегрузом. На некоторых маршрутах так и продолжают ходить «маломерки» вместо вместительных автобусов.

Об этом говорится в петиции, размещенной на сайте горсовета:

«Прошу Чернігівську міську раду звернути увагу на якість надання послуг з перевезення пасажирів. Міський транспорт постійно переповнений, зранку доїхати на роботу вчасно практично не можливо.

Наприклад тролейбуси №6, 7 о 07.15-08.00 та о 17.00-18.00 переповнені настільки, що зайти до тролейбусу неможливо. Це стосується також марштутних таксі № 8, 11. Я думаю на інших маршрутах така сама ситуація.

Міський голова обіцяв, що із підняттям вартості проїзду відбудеться покращення надання послуг, але на практиці цього не відбувається.

Пропоную замінити на маршрутах хоча б деякі автобуси марки «Газель» на автобуси більшої місткості «Еталон» чи іншої марки, які дозволять в години пік нормально користуватись міським транспортом, або випустити на лінії додаткові тролейбуси».

Под обращением уже подписалось 166 человек, из 250 необходимых для его рассмотрения.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: