headpiece

В Чернигове просят «уволить» депутата горсовета, оскорбившего мать избитой 15-летней школьницы

52-dhfhfhfh

Соответствующая петиция появилась на сайте горсовета только два дня назад и уже успела набрать больше половины подписей — 129 из 250 необходимых для ее рассмотрения.

«У зв’язку із тим, що Воробйов Сергій Олександрович, образив мати побитої дитини, назвавши її «дурепою», яка у відчаї шукала допомоги після резонансної події — побиття групою неповнолітніх беззахисної дитини, що сколихнула своїм резонансом не тільки Чернігівщину, а і всю Україну.

Як чоловік, а тим паче, як депутат, який не мав жодного — ані законного, ані морального права ображати матір дитини, над якою знущався озвірілий натовп неповнолітніх. Тим самим опосередковано підтримав зухвалість цих кривдників та спричинивши явну образу жінці. Я не можу уявити стан матері, але «тиснути» на її таким способом, це просто звірство, яке не може бути піддано здоровому розумінню.

Зважаючи на вказані обставини, беззаперечний факт публічної образи, суспільний резонанс від даної зухвалої заяви депутата, що дозволяють зробити категоричний висновок про неетичну поведінку та аморальність вчинку Воробйова, що апріорі несумісно зі статусом народного обранця і представника громади в Чернігівській міській раді, який одночасно кидає відтінок сорому за представників чоловічої статті прошу, достроково припинити повноваження депутата Чернігівської міської ради Воробйова Сергія Олександровича», — говорится в обращении.

Автор также предоставляет фотодоказательсво изложенного в петиции.

924

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: