headpiece

В Чернигове предлагают повысить зарплату местным чиновникам

i

Сегодня, 16 мая на сайте горсовета появилась петиция, с предложением повысить зарплаты должностным лицам местного самоуправления, с тем, чтобы предупредить текучку кадров и более эффективно выполнять задачи, которые стоят перед местной властью.

«Дуже болючим є питання заробітних плат посадових осіб місцевого самоврядування. Плинність кадрів породжує неефективне виконання завдань, які стоять перед владою міста.

Слід констатувати, що вже давно збільшені заробітні плати медиків, освітян, працівників закладів культури, державних службовців, і т. д.

У звязку з децентралізацією влади збільшились і повноваження органів місцевого самоврядування, і фінансування, а тому і більше стало обовязків та відповідальності працівників.

Змініть підходи до формування заробітних плат (на зразок інших міст) у органах місцевого самоврядування та зверніться до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо прискорення прийняття Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»», — говорится в обращении.

Под петицией пока еще никто не подписался. Чтобы обращение рассмотрели, необходимо собрать 250 подписей.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: