headpiece

В Чернигове на тротуарах могут появиться дизайнерские люки

на затвердження_2.cdr

Об этом сообщает КП «Черниговводоканал. На такое решение отчасти повлияла реакция горожан на установку новых люков с логотипом предприятия.

В частности, как сообщает компания 4 апреля 2017 года на склады КП «Черниговводоканал» поступила партия из 100 люков класса D400 для установки на магистральных улицах Чернигова.

Это — тяжелые люки, которые имеют защиту от выбивания крышки из корпуса под колесом автомобиля и выдерживают максимальную нагрузку до 55 тонн. На люках, что прибыли в Чернигов, были нанесены логотипы КП «Черниговводоканал».

«Інформація про нове придбання Водоканалу почала обговорюватись у соціальних мережах та ЗМІ. Дехто вважав, що варто було б розмістити на кришках люків більш привабливі зображення, пов’язані з історією нашого міста.

Але, при оформленні замовлення спеціалісти Водоканалу виходили з того, що люки будуть встановлюватись на магістралях з інтенсивним рухом, тому, найголовніше – якнайшвидше ідентифікувати люк на дорозі.

Саме логотип Водоканалу у цьому випадку – найкращий варіант. Окрім того, не варто відволікати увагу водіїв на незвичайні люки із зображеннями, які відволікають увагу водіїв», — сообщается на сайте предприятия.

Но от идеи установить люки с привлекательными логотипами в пешеходных зонах «Черниговводоканал» все же не отказался.

«Звичайно, для встановлення на тротуарах та пішохідних зонах люки будуть значно дешевші за ті, що у квітні отримав Водоканал. Адже для пішохідних зон достатньо встановлювати люки класу навантаження А15 (5 тон).

Але, все одно, це – кошти бюджету міста і перед прийняттям рішення щодо встановлення дизайнерських люків, варто зважити всі «за» і «проти», обговоривши питання з громадою міста», — считают на предприятии.

BoXF62E051-9jpg

на затвердження_2.cdr

DrqdQMgUZc-4jpg

Категория: Общество
comments powered by HyperComments