headpiece

В Чернигове мэра просят наладить сотрудничество с Россией

istock_000000412859large2

Соответствующая петиция появилась на сайте мэрии сегодня, 28 октября.

«За словами нашого Президента, втрати від економічних санкцій з боку Росії сягнули 15 млрд. доларів США. Ми втратили від 90 000 до 120 000 робочих місць, а експортна валютна виручка скоротилася у шість разів. В той же час, економічна вигода від угоди про Ассоціацію з ЄС – мінімальна, через мізерні квоти, надані українським виробникам. В той же час значно скоротився товарообіг з країнами СНД (Білорусь, Казахстан, Молдова).

Таким чином, для недопущення зубожіння нашого народу, ми маємо проводити більшу свідому, національно-орієнтовану, патріотичну зовнішньоекономічну політику. Нам треба активізувати негайне повернення традиційних ринків експорту наших товарів, для збільшення валютної виручки та зменшення безробіття.

Для цього ми пропонуємо створити міжурядову робочу групу між Україною та РФ, як головуючою в СНД, націлену на розробку відповідної дорожньої карти.

Окрім того, ми просимо скласти офіційне звернення від Чернігівського муніципалітету до Верховної ради та Президента України з цим проханням», — говорится в петиции.

Под обращением инициативной группы уже подписалось 3 человека из 250 необходимых для ее рассмотрения.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: