headpiece

В Чернигове мэр уверен, что горожане хотят нормальную дорогу к Золотому берегу

2ba6a23af0e8124d014a699e66718a51

Об этом сообщает пресс-служба мэрии. По мнению городского головы, большинство черниговцев выступает за то, чтобы к городскому пляжу была построена нормальная двухполосная дорога, по которой удобно было бы добираться к Золотому берегу как на автомобиле, так и на велосипеде и пешком.

— На сьогодні вже витрачена певна сума коштів і є затребуваність десятків тисяч громадян. Всі ці люди якимось чином на пляж потрапляють. Яким чином? Треба подивитися – це не складно. Частина тих людей, які не мають автомобіля, ідуть по тій самій Береговій, частина іде по вулиці Міхнюка, частина – від історичного музею. Машини, які раніше їздили, вони й надалі їхатимуть.

Я хочу позбутися того явища, коли автомобілісти виїжджають на берег річки, шляхом надання можливості припаркувати машину. На території пляжу вже побудований майданчик для цього, на ньому може розміститися близько 200 машин.

Стан вулиці Берегової всім відомий. Є затребуваність та замовлення значної частини громадян того, щоб вони могли доїхати на громадському транспорті. Нам треба визначитися: чи є суспільним фактором ця дорога та яка співставленість громадян, які хочуть доїхати до пляжу, і тих, які бажають там мати пішохідну дорогу.

У мене немає жодних сумнівів, що буде 1:10. Велика кількість людей може бути «за» будівництво цієї дороги. По моїх відчуттях близько 5 тисяч чернігівців будуть «проти» будівництва, а 50 тисяч — «за».

Є варіант – зняти кошти з проекту ремонту по вул. Берегова, вивести на публічне обговорення це питання та визначити, хто проти цього будів-ництва, а через рік остаточно прийметься рішення та проведуться громадські слухання. Я переконаний, що вони матимуть такий результат, який я назвав.

Тобто зараз варто визначитись з питанням: чи варто дослухатися до громадян, які хочуть комфортно доїхати до пляжу, чи ні, — сказал Владислав Атрошенко.

По мнению мэра, дорога должна быть не менее 6,6 м в ширину. Ксли сделать ее однополосной, то по ней все равно будут ездить авто в одну и другую сторону, нарушая тем самым правила. Если добавить тротуар и велодорожку – то более 11 м.

Я переконаний, що містянам ця дорога потрібна. Буде дуже дивно, коли меншість диктуватиме умови десяткам тисяч чернігівців, які хочуть комфортно доїхати на пляж, а не йти з дітьми та сумками пішки, — отметил городской голова.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: