headpiece

В Чернигове дороги обещают отремонтировать до конца сентября

83718

Все сезонные ремонтные работы в Чернигове в этом году начались и проводятся в соответствии с графиками. Об этом заявил Черниговский городской председатель Владислав Атрошенко на заседании исполкома городского совета:

По ремонтних роботах у Чернігові — цього року вони на всіх об’єктах розпочинаються вчасно, — сказав він. – Затримок із заходом підрядників на об’єкти в закладах освіти чи медицини в нас нема, все відбувається планово.

Що стосується реконструкційних робіт у місті — це дороги, парки, сквери, — їх, звісно, значно ускладнюють необхідні тендерні процедури, але і тут ми йдемо за графіком, — продовжив міський голова. – Принагідно хочу проінформувати членів виконкому і чернігівців, що «вузьким місцем» у капітальних ремонтах дорожнього покриття є заміна бордюрів, бо вона найбільш тривала. Щоби здолати цю проблему, ми з даним видом робіт пішли вперед від графіку. Можливо, саме через це є деякі незручності, але так ремонтні роботи можна здійснити швидше.

Усі планові роботи з ремонту дорожнього покриття в місті ми плануємо здійснити до кінця вересня. Під питанням тільки додаткові: можливо, встигнемо до кінця року відремонтувати ще або вул. Київську від проспекту Миру до магазина «Поляна», або одну смугу вул. Рокоссовського від вул. Шевченка до Зеленбуду. Швидше за все, це буде сторона, яка ближча до дитячої поліклініки №2.

Що стосується скверів: я сподіваюся, що, з урахуванням і дотриманням необхідних процедур, сквер ім. Богдана Хмельницького до кінця жовтня буде закінчений повністю – з плануванням грунтів і штучним поливом, з ремонтом вулиць відповідно Шевченка і Полуботка, з будівництвом фонтанів. Такі строки тому, що за фонтанами трохи затримка – але я думаю, що ці 4 місяці тепла буде достатньо, щоб закінчити роботи повністю. Місто отримає красивий і в повній мірі сучасний сквер.

Также мэр отметил, что для текущих ремонтов дорог в нынешнем году выбрана более экономичная технология, чтобы они не перетягивали на себя финансирование. Зато, средства максимально сосредоточены на капитальных ремонтах дорог, после которых покрытие прослужит дольше.

Как уже сообщалось ранее, в этом году в Чернигове запланированы капитальные ремонты таких улиц:

— ул. Мазепы (от родоначальника до площади Победы)

— проспект Мира (от Котляревской к Стрелецкой)

— ул. Пушкина

— ул. Преображенская

— Шевченко — от площади до Красного моста

— Полуботка — от площади до Белого моста

— ул. Попудренко

— ул. Жабинского (водоотведения).

— начало ремонта ул. Киевской (от Мегацентра)

— ул. Рокоссовского

На это уже в 2017 году из городского бюджета дополнительно выделено около 90 млн грн.

Кроме того, 7 млн предусмотрено на ямочный ремонт, 20 — на восстановление внутридворовых проездов, 7 — на ремонт дорог в частном секторе.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: