headpiece

На Черниговщине отремонтируют дорогу Бобровица-Козелец + видео

40cd939998018c99a1b9a6e8044f0c86

В Бобровицкой райгосадминистрации состоялось знаковое событие. Глава облгосадминистрации Валерий Кулич, генеральный директор ООО «Земля и воля» Леонид Яковишин и начальник Службы автомобильных дорог в области Владимир Гузема скрепили своими подписями Меморандум о сотрудничестве и организации взаимоотношений между Черниговской облгосадминистрацией, ООО «Земля и воля» и Службой автомобильных дорог в Черниговской области .

Валерий Кулич отметил, что в истории области впервые подписан важный документ между властью, которую представляет облгосадминистрация, Службой автомобильных дорог в области и бизнесом в лице генерального директора ООО «Земля и воля», Героя Украины Леонида Яковишина.

Глава Черниговской ОГА выразил надежду, что совместными усилиями власти и бизнеса удастся качественно и в сжатые сроки реконструировать дорогу Бобровица — Козелец.

Завдання зробити якісні дороги нині пріоритетне в кожному районі. Лише на нинішній рік, аби фінансово забезпечити будівництво і ремонт доріг, області потрібно 12 мільярдів гривень. Але отримали з бюджету лише 680 мільйонів гривень. Ще 200 мільйонів, можливо, вдасться залучити за пілотним проектом митниці. Однак цих коштів недостатньо. Тому я вдячний Леоніду Григоровичу Яковишину за його чітку позицію і рішення виділити майже 50 мільйонів гривень на реконструкцію дороги Бобровиця – Козелець. По території Бобровицького району реконструкцію дороги фінансуватиме ТОВ «Земля і воля», по території Козелецького – влада. Сподіваюся, що вже цього року роботи будуть виконані. Я переконався, що треба частіше збиратися гуртом і хоч поступово змінювати життя області на краще. Сподіваюся, сьогоднішня подія стане прикладом і для інших районів стосовно об’єднання зусиль влади і бізнесу на корисні для громад справи. За попередніми підрахунками шляховиків, вартість реконструкції по території Бобровиччини сягає 47 мільйонів гривень, а по Козелецькому району – 90 мільйонів. Кошти в наявності і роботи можна розпочинати, — сообщил Валерий Кулич.Источник: http://cg.gov.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: