headpiece

GRILL BEER WINE. Магазин з можливістю поїсти

НЕЩОДАВНО В ЧЕРНІГОВІ ВІДКРИВСЯ НОВИЙ НЕЗВИЧАЙНИЙ МАГАЗИН. ТУТ МОЖНА КУПИТИ ЯКІСНЕ М’ЯСО ТА ВИНО ДОДОМУ, А МОЖНА І ПОПРОСИТИ, ЩОБ ВАМ ПРИГОТУВАЛИ СТЕЙК іЗ МАРМУРОВОЇ ЯЛОВИЧИНИ НА МІСЦІ, ЗАМОВИТИ БУРГЕР ЧИ САЛАТ ТА ВІДКОРКУВАТИ ПРИДБАНУ ПЛЯШКУ ВИНА. ТА ЩЕ БАГАТО ЧОГО МОЖНА, АЛЕ ДАВАЙТЕ ПРО ВСЕ ПО ЧЕРЗІ…
Як усе починалось
Спочатку в сім’ї власників з’явився гриль Weber. Їм дуже сподобався спосіб приготування їжі на грилі, адже смак страв виходив просто неперевершеним! До того ж одна й та сама страва, приготовлена в духовці та на грилі, – це дві абсолютно різні речі. Навіть проста смажена картопля виходить особливою. Цим винаходом захотілося поділитися зі світом. Так з’явилась ідея продавати грилі цієї американської фірми. Далі постало питання: де брати м’ясо? Адже якісний, натуральний та свіжий продукт – надзвичайно важлива складова готової страви. Так почались пошуки постачальників кращого м’яса. І коли всі зірки зійшлися, народилось рішення – створити магазин із можливістю поїсти.
Стейки приїжджають до Grill Beer Wine з Києва
Тепер витримана мармурова яловичина доступна для всіх бажаючих. Її головна особливість у тому, що смак є набагато яскравішим, ніж у звичайного м’яса. Щодо самого терміна «витримка», то ним називають процес ферментації яловичини. При цьому за особливих умов у морозильних камерах відбувається процес її дегідрації. Поступово м’язові волокна стають м’якішими та соковитішими. Суха витримка триває 21 день. Такий стейк достатньо лише приправити сіллю та перцем і споживати на здоров’я.

Grill Beer Wine – єдиний магазин, де можна купити стейки з мармурової яловичини
У магазині є п’ять видів стейків. Це найбільш популярні позиції серед любителів соковитої яловичини. А саме: Portherhouse, New-York, Tommahawk, Ribeye, Filet Mignon. Рекомендована прожарка – medium rare. Якщо ви бачите рожевий сік чи волокна м’яса рожевого кольору – це показник правильної прожарки стейку. Це не кров, адже технологія приготування виключає її наявність у м’ясі.
Гриль-культура є новою для людей
В Україні всі звикли смажити м’ясо на мангалі. Та він не дає того розмаїття смаку, якого можна досягти на грилі. До того ж на ньому можна готувати все – перші та другі страви, закуски, салати, компоти, пунші та десерти. Існує багато рецептів для того, щоб експериментувати самому та дивувати рідних і гостей.
Процес смаження на грилі – атмосферне заняття
З давніх давен люди смажили щось на вогні. Приготування їжі за високих температур є найбільш оптимальним процесом. А ще це – завжди весела метушня. Люди готують, спілкуються, поринають у процес, потім усі разом куштують те, що вийшло. Це об’єднує, викликає задоволення та радість.
Алкогольна продукція магазину Grill Beer Wine

Асортимент підбирали ретельно. Тому більшість позицій є унікальними – такими, яких не купиш в інших магазинах міста. Сьогодні вже багато хто добре знається на алкоголі та має свої вимоги до напоїв. Тож у магазині Grill Beer Wine ви зустрінете якісні та здебільшого помірні за ціною вина Італії, Франції, Нової Зеландії, Грузії, Африки, Іспанії, Чилі та України. Магазин також пропонує гідний вибір міцних алкогольних напоїв.
Можна взяти гриль з усіма аксесуарами напрокат
Спробували бургери та стейки у Grill Beer Wine та закохалися в цю смакоту назавжди? Хочете повторити у себе вдома? Це просто! Адже тепер ви можете придбати таку саму мармурову яловичину, ексклюзивні спеції, напої та головне – сам гриль Weber з аксесуарами до нього й готувати власні шедеври на природі, дачі або на подвір’ї свого будинку. Якщо сумніваєтесь, можна взяти гриль напрокат і впевнитись у тому, що він вам дійсно необхідний.
Grill Beer Wine зближує та  навчає 
Найближчим часом магазин буде проводити серію майстер-классів з приготування стейків, а токож цікаві дегустації. Слідкуйте за анонсами Grill Beer Wine, підписуйтесь на їх сторінку в Instagram.
Тел. для замовлення столиків: 063 407-35-56просп. Перемоги, 139 (П’ять кутів).instagram: grill_beer_wine

Текст Катерини Агієнкоboom@cmg.cn.ua
Фото Валентини Шестак тел. 063 158-32-27и Романа Закревскоготел. 063 208-39-27
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: