headpiece

Глава Черниговской ОГА Валерий Кулич сомневается в качестве образования, предоставляемого сельскими школами

25753632

Свою позицию относительно малокомплектных сельских школ глава Черниговской облгосадминистрации Валерий Кулич озвучил в ходе заседания ассоциации «Рад Чернігівщини».

По информации главы ОГА, в нынешнем году в области должны были быть закрыты 62 малокомплектных школы, численность учащихся в которых меньше 25 человек, в то время как реально закрыли только 32.

Остальные 30 школ тем или иным способом спасли от закрытия родители и педагоги.

Детей собирали отовсюду: из интернатов, предоставляли жилье семьям переселенцев и т.д.

Майте на увазі, що не закриваючи такі школи, ті хто їх «рятує» бере на себе відповідальність за якість освіти. А її там немає. Школи з чисельністю учнів до або близько 25 не здатні забезпечити належного рівня – у таких школах одним учителем викладається до 11 предметів. Не закриваючи малокомплектні школи, бо це «політично не вигідно», як я чув від голів деяких місцевих рад, ви власноруч забираєте майбутнє у цих дітей. До прикладу – цього року незадовільні результати підсумкового оцінювання з числа учнів міських шкіл отримали 8% дітей, а з сільських – 28.
Я розумію, які проблеми виникають із закриттям шкіл, зокрема – працевлаштування вчителів. І тому закликаю вас спільно працювати над їх розв’язанням, а не працювати на публіку і утримувати мережу будь-якою ціною. Наше завдання як влади – забезпечити доступ дітей до якісної освіти і працевлаштувати вчителів. Давайте із цим спільно і злагоджено розбиратися», – заявил Валерий Кулич.

Глава ОГА анонсировал проведение детального анализа состояния дел по оптимизации сети учебных заведений в области.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: