headpiece

Черниговщина в следующем году получит на развитие как минимум 8 млрд. грн.

2016-10-18_2-1

В следующем году запланировано существенное увеличение объема средств Фонда регионального развития — с нынешних 3-х миллиардов гривень до 8, а также формирование отдельного фонда энергоэффективности в размере 4-х миллиардов грн. и фонда, направленного на финансирование строительства спортивных объектов (315 млн. грн.)

Об этом на собрании Местной ассоциации органов местного самоуправления «Ради Чернігівщини» сообщил глава Черниговской облгосадминистрации Валерий Кулич.

Он акцентировал внимание представителей громад области на качестве подготовки проектов по развитию громад и территорий.

 — На наступний рік область очікує отримати на реалізацію проектів утричі більше коштів ніж цьогоріч, тому звертаю вашу увагу на своєчасність подачі проектів та їхню якість. Учора на нараді я вже поінформував голів райдержадміністрацій про те, що всі ресурси будуть направлені на місця – обласний «УКС» не буде розподіляти ні копійки коштів. Його функціями буде виключно проектна документація і технічний нагляд. Тому будьте готові ефективно освоювати кошти», — отметил В. Кулич.

Также губернатор призвал громады не тянуть с объединением, чтобы не лишиться возможности использовать средства, предназначенные исключительно для объединенных громад.

  — Центральною виборчою комісією вже прийнято рішення про проведення виборів у 11 майбутніх об’єднаних громадах. Учора мною підписано відповідне подання щодо Козелецької громади. Іще в 5 чи 6 громад вибори можуть бути призначені найближчим часом. Цей процес неспинний. І важливим є не зволікати з об’єднанням, щоб не втратити можливість реалізувати проекти розвитку за рахунок коштів, які передбачені виключно для об’єднаних громад», –сказал глава ОГА.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: