headpiece

67% українців вважають, що події в Україні відбуваються у неправильному напрямку

15782580_817034628436907_515381267_n

Українці вважають, що в 2016 році стали жити істотно гірше. Такі дані оприлюднені в новому соціологічному досліджені.

Так 67% населення вважають, що події в Україні відбуваються у неправильному напрямку. Покращення ситуації в країні помітили лише 3% опитаних.

Найбільш негативні зміни сталися у рівні цін та тарифів – тут погіршення зазначили 88,5% населення, в економічному становищі України (77%), у рівні стабільності (75%), упевненості громадян у завтрашньому дні (74%), рівні добробуту родини (73%).

Це призвело до того, що українці майже не вірять жодним інститутам влади. Лідери по підтримці людей – волонтерські та громадські організації, а також церква.

Істотно зріс і рівень довіри громадян до профспілок. Якщо в грудні 2015 року він становив 19,8%, то зараз 23,5%. Це результат активної боротьби профспілок за права працюючих.

Вимоги, які вони озвучують, знаходять чималу підтримку в людей, бо стосуються майже кожного громадянина.

Зросли і проєвропейські настрої українців: якщо в грудні 2013 року 47% населення віддавали перевагу вступу країни до Європейського Союзу, то зараз зближення з ЄС підтримують 58% громадян.

Європейці входять в новий рік з позитивними настроями. Після кризи, та спаду 2009 року, економіка знову зростає.

Так, згідно доповіді про зайнятість та соціальну ситуацію в Європі, за поточний рік було створено близько 3 млн. робочих місць.

А кількість людей, що знаходяться на межі бідності, найнижча за останні п’ять років. Багато уваги приділяють там і соціальному захисту, за чим пильно стежать європейські профспілки.

«Мы видим, что усилия, которые мы сделали в последние годы приносят свои плоды. Наша экономика создает дополнительные рабочие места и доход домашних хозяйств растет». – зазначила комісар з питань зайнятості Маріана Туссен.

Зараз європейські фахівці відзначають, що головні інвестиції необхідно вкладати в освіту. Більшість нових робочих місць потребує кваліфікації, а без відповідної кількості фахових працівників, подальше зростання неможливе.

До освітніх програм приєднуються і роботодавці, аби якнайшвидше закрити свої вакансії. До речі, такі програми будуть направлені не лише на мешканців ЄС, але й на біженців, та мігрантів.

Сподіваємось, що позитивні зміни, розпочавшись в Європі, незабаром прийдуть і в Україну.

Источник: http://fpunews.org

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: