headpiece

Що гальмує створення реабілітаційного центру для АТОвців у Чернігові

Реабілітаційний Центр для учасників АТО вирішили створити  на базі Вузлової лікарні станції Чернігів Південно-Західної залізниці. Але для цього потрібно передати майно вузлової лікарні та ліквідувати заборгованість наприклад, із зарплатні працівникам.
Про це йдеться на офіційному сайті Чернігівської обласної ради.
Передачу цілісного майнового комплексу  «Вузлова лікарня станції Чернігів Південно-Західної залізниці» у спільну власність територіальних громад Чернігівської області провели, але у державному реєстрі статус цього медичного закладу як юридичної особи не змінився.
Валентин Мельничук, заступник голови облради, пропонує створювати реабілітаційний заклад вже на найближчій сесії обласної ради, а майнові та організаційні питання доопрацювати і розглядати згодом, на чергових пленарних засіданнях облради.
На чергову сесію облради начальник управління комунального майна обласної ради Андрій Бунін має підготувати нпроект рішення про створення комунальної установи «Центр надання соціальної, медичної та психологічної допомоги учасникам бойових дій, членам їх родин та членам сімей загиблих воїнів».
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: