headpiece

Щодня на лінійному прискорювачі в онкодиспансері лікують до дванадцяти пацієнтів

Щодня на лінійному прискорювачі в онкодиспансері опромінюють  до дванадцяти пацієнтів. Двоє з пацієнтів вже завершили лікування за допомогою прискорювача з позитивним результатом.
Про це повідомляє управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації.
«Кожному з пацієнтів призначено по 20-30 сеансів, станом на 30 листопада двоє з пацієнтів вже завершили лікування за допомогою прискорювача з позитивним результатом" – цитує управління головного лікаря онкодиспансеру Валерія Зуба.
Обладнання дозволяє проводити радіотерапію при онкопатології різної локалізації – від пухлин головного мозку і до раку жіночих статевих органів. Навіть під час сеансів лікарі можуть прослідкувати, як себе поводить пухлина і  скорегувати подальшу терапію.
Для жителів Чернігівської області лікування безкоштовне. У планах — щодня лікувати мінімум 50 пацієнтів в день. Тривалість процедури — дві хвилини.
На лінійному прискорювачі в онкодиспансері почали лікувати ще в листопаді. Але інформацію про перший запуск відразу не розголошували. Лікарі хвилювалися, щоб все пройшло нормально.
Першу операцію на лінійному прискорювачі зробили жінці. Операція на головному мозку тривала 2 хвилини. 
Раніше Валерій Зуб повідомляв, що лінійний прискорювач більш точно лікує пухлини, спеціальна апаратура дозволяє правильно розрахувати, що ця доза опромінення потрапляє тільки в цю пухлину і не пошкоджує здорові тканини.
 

 
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: