headpiece

Чернігівщина стала лідером рейтингу з формування ОТГ

Чернігівщина піднялась на дві сходинки у загальному рейтингу областей щодо формування об’єднаних територіальних громад та займає 1 місце, випередивши Житомирську та Хмельницьку області. 
Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.
Лідерством Чернігівщина завдячує прийнятому плану перспективного формування територій громад регіону, який покриває майже 100% території області.
— Ще донедавна 20% території нашої області не були охоплені перспективним планом, були білі плями, і рухатися далі у створенні спроможних громад було складно.
Об’єднавши зусилля всіх зацікавлених сторін, ми розробили чітку дорожню карту просування реформи на Чернігівщині. Прийняття перспективного плану дозволило не лише об’єднувати нові громади, а й забезпечити процеси приєднання сільських рад до функціонуючих ОТГ.
Бажання приєднатися вже виявили 17 сільських рад. Це сприятиме укрупненню громад та посиленню їх фінансової спроможності, - прокоментувала в.о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації Юлія Свириденко.
За словами керівника Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування Ірини Кудрик, чим швидше область зможе завершити процес формування спроможних громад, тим швидше приступить до формування територіальної основи місцевого самоврядування районного рівня.
Нагадаємо, що загалом в області діють 38 ОТГ, одна з яких – громада, утворена шляхом приєднання до міста обласного значення Новгорода-Сіверського.
А у грудні відбудуться вибори ще у 5 новостворених громадах та у двох громадах – додаткові вибори. Наразі в кожному адміністративному районі вже функціонують ОТГ, які покривають більше половини території області.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: