headpiece

Чернігівські МАФи – чи заважають вони містянам?

Як відомо, мер Чернігова Владислав Атрошенко неодноразово заявляв про те, що всілякі МАФи (кавові, молочні та ковбасні ятки, з ремонту взуття, годинників тощо) псують зовнішній вигляд міста.
Як альтернативу міський голова пропонує супермаркети, в яких, на його думку, є все.
Тож ми вирішили запитати у чернігівців, як вони ставляться до такого роду торгівлі та чи користуються послугами подібних яток або ж надають перевагу тим же супермаркетам.
Іван Васильович, пенсіонер:

– Подібними кіосками не користуюсь і навряд чи колись буду. Та й взагалі я на них особливої уваги не звертаю. Там купувати нічого, і ціни у них завищені в рази. Молоко та сир купую на ринку, а в супермаркетах тих людей тільки отруюють. А так – пішов на ринок, купив свіжого хліба та сала й добре. У супермаркет як зайдеш, так там усі цінники переклеєні по кілька разів, і не зрозуміло, коли там той строк придатності справжній. У мене немає довіри ні до кого, окрім ринку.
Тетяна, прибиральниця:

– Так, я чула та вже бачила, що прибирають зупинкові комплекси, де можна було по-швидкому щось купити. Мені вони ніяк не заважали та не заважають. Наприклад, кіоск, що спеціалізується на ремонті взуття, мені дуже потрібен, бо маю трьох дітей – і дешевше щось підремонтувати, аніж купувати нове. З приводу продуктів, то в супермаркеті теж не завжди великий асортимент, тож іноді купуємо щось і на ринку.
Надія, у декретній відпустці:

– В ятках здебільшого не купую – надаю перевагу ринкам або ж супермаркетам, залежно від того, що саме треба придбати. З думкою, що всі МАФи псують обличчя міста, я не зовсім згодна.
Вважаю, певні кіоски доволі непогано вписуються в міський простір. Та й до того ж це не якісь капітальні будівлі – їх можна прибрати, у разі якщо вони реально недоглянуті.
Максим, безробітний:

– Кавові мені подобаються. Щось інше купую тільки в спеціалізованих ятках певної компанії, бо там завжди свіжа продукція. Супермаркети не люблю по тій же причині, бо там дуже багато несвіжих продуктів. Якщо і треба забігти в супермаркет, то тільки у великий та мережевий – там хоч якийсь контроль якості існує.
Чув також про уніфікацію зовнішнього вигляду кіосків. Я проти цього. Кожен підприємець має право на індивідуальне оформлення свого проекту, мені ж також треба якось їх розрізняти/
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: