headpiece

Чернігівських водіїв привітали з Днем автомобіліста

У Чернігові з професійним святом Днем автомобіліста і дорожника в облдержадміністрації вітали кращих працівників галузі Чернігівщини.
Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради. 
Окрім вітальних слів заступник міського голови Олександр Ломако зазначив, що у місті працює близько 600 водіїв і кондукторів, та що цієї кількості працівників далеко не досить. Головною причиною нестачі кадрів є вища заробітна плата по галузі в інших містах або виїзд закордон.
— Одна з головних задач у сфері транспорту – це підвищення заробітних плат. Вони мають бути наближені до такого рівня, щоб люди хотіли тут працювати. Інша вимога — створення відповідних умов праці. Доволі часто водіям доводиться одночасно працювати й механіком і кондуктором, а щоб отримати додатковий дохід працювати понаднормові години, — зазначив Олександр Ломако.
Одним з головних завдань він зазначив — оновлення міського громадського транспорту. За останні два роки придбанні 15 нових тролейбусів, цього року купують ще 6 одиниць. Місто сподівається, що наступного року все ж таки вдасться додатково придбати за кошти Європейського банку 40 тролейбусів.
Від імені міського голови Владислава Атрошенка Олександр Ломако привітав всіх працівників дорожньо-транспортної сфери та вручив подяки і грамоти.
За сумлінну працю та з нагоди професійного свята Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагородили: 

КОРОГОДА Олександра Васильовича, водій автотранспортних засобів товариства з обмеженою відповідальністю «Пассервіс-Люкс»;
ЛЕПЕХА Олександра Миколайовича, слюсар з ремонту автомобілів комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради. 

  Подяку Чернігівського міського голови оголосили: 

КРЮЧКОВУ Федору Вікторовичу, водію автотранспортних засобів товариства з обмеженою відповідальністю «Пассервіс-Люкс»;
ПЕТРУШАНКУ Віктору Олександровичу, заступнику директора товариства з обмеженою відповідальністю «Дорпроектбуд»;
ПРИМАКУ Михайлу Миколайовичу, головному інженеру проекту товариства з обмеженою відповідальністю «Дорпроектбуд»;
РУДЕНКУ Віктору Володимировичу, водію автотранспортних засобів     1-го класу комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради;
ТАРАСОВУ Олександру Юрійовичу, водію автотранспортних засобів дочірнього підприємства «Пассервіс» відкритого акціонерного товариства «Чернігівавтосервіс».
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: