headpiece

Чернігівський облавтодор попереджує водіїв: рух вантажівок спекотного дня обмежений

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, аби запобігти руйнуванню асфальтобетонного покриття доріг за температури повітря вище +28 Сº в денну пору доби застосовує обмеження та заборону руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів.
Обмеження стосуються вантажівок фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів, таких, що швидко псуються, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.
З цією метою на автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Для тимчасової стоянки транспортних засобів використовують 900 майданчиків в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу. Перелік стоянок та місць відстою транспортних засобів можна знайти на сайті «Укравтодору».
Дотримання водіями вантажівок вагових параметрів та вимог дорожніх знаків здійснюють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи Національної поліції України.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: