headpiece

Чернігівський вокзал можуть віддати в «оренду»

Залізничні вокзали різних міст України, зокрема й Чернігова, ймовірно планують віддати у концесію, тобто в оренду. Першим у міністерстві інфраструктури планують передати залізничний вокзал у Києві. 
Про це розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв’ю інформ-агентству УНІАН.

«Ми зараз готуємо важливий документ – концесію залізничних вокзалів. Я хотів би, щоб пілотним проектом став Центральний залізничний вокзал у Києві. Реально можна говорити про 2020 рік. Згідно з нашим досвідом підготовки концесійних проектів у морській галузі, середній час таких напрацювань становить близько року», – сказав він. 

За словами міністра, вокзали є доволі привабливими для підприємців у плані бізнесу. Новий закон про концесії буде передбачати різні формати концесії – від мінімальної передачі на десять років і до 49 років.

«Вокзали – це хороший бізнес і величезні площі, які зараз неефективно використовуються, служать джерелом дрібної наживи для окремих управлінців. Ми хочемо, щоб вони приносили прибуток компанії, ставали окрасою міст», – зазначив міністр.

Довідка:
Концесія — договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об’єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: