headpiece

Чернігівська філармонія перша за фінансовими показниками успішної діяльності

Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм посів перше місце серед суб’єктів господарювання Чернігівської області у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» в Україні, передає "Біла хата" з посиланням на голову оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні Інна Литвинова.
Також за підсумками загальнодержавного комплексного ранжування, на основі аналізу фінансово-економічних показників в категорії «Театральна та концертна діяльність», Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм обійняв п’яте місце серед кращих суб’єктів господарювання України за показниками «Динаміка вартості чистих активів».

В загальноукраїнському золотому рейтингу Чернігівський обласний філармонійний центр випередили лише Національна опера України (І місце), Національний Академічний драматичний театр ім. І.Франка (ІІ місце), ДП «ХНАТОБ» (ІІІ місце) та Криворізький державний цирк (ІV місце).

У рейтингу державних і комунальних підприємств Чернігівщини Філармонійний центр випередив Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім.Т.Г Шевченка (Срібло) та Чернігівський обласний театр ляльок ім. О.Довженка (Бронза).
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: