headpiece

Чернігівська область хоче відкрити реабілітаційний центр для учасників АТО

В області хочуть створити Центр надання соціальної, медичної та психологічної допомоги учасникам бойових дій, антитерористичної операції, їх родинами й родинам загиблих воїнів.
Про це говорили 12 липня на засіданні робочої групи з вивчення питання створення центру в обласній раді.
Центр бачать як приміщення з прилеглою територією, з медичним та реабілітаційним обладнанням, відповідними фахівцями для проведення діагностики, зняття больового синдрому, медичного та психологічного лікування, реабілітації й дозвілля, можливість воїна перебувати в центрі з родиною. У центрі воїн міг би перебувати з родиною.
Основне питання – на базі якого закладу відкривати таку установу.Нині медичну допомогу надають як заклади охорони здоров’я краю, так і обласний госпіталь ветеранів війни. Що стосується психологічної реабілітації, то вона проводиться обласною психоневрологічною лікарнею.
Реабілітацією постраждалих також опікується Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.  У 2018 році на реабілітацію та адаптацію постраждалих учасників Революції гідності та АТО витратили більше ніж 109 мільйонів гривень. Одним із пріоритетних напрямків роботи Служби –  заходи з психологічної реабілітації військових. Але спеціалізовані державні центри є лише в кількох містах України.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: