headpiece

Чернігівська «Легенда» вже точно не зіграє в цьому сезоні

У Вищій лізі жіночого футболу України, Чернігівщину тепер представлятиме ФК "Єдність" (Плиски) школи вищої спортивної майстерності обласної ради (ШВСМ), — повідомляє Укрінформ.
"У сезоні-2018/19 у Вищій лізі жіночого футболу Чернігівщина буде представлена командою "Єдність" (Плиски) ШВСМ. "Легенда" виступати не буде", — зазначиладиректор департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Ніна Лемеш.
Ситуацію прокоментував й екс-президент ФК "Легенда"директор Чернігівської школи вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту Володимир Магеррамов. Він повідомив, що більшість гравців ФК "Легенда" перейшли до ФК "Єдність" Плиски, тим самим, фактично вдалося зберегти основний склад, але вже в складі іншої команди.
"Дві команди сьогодні область потягнути не може — їх фінансує обласний бюджет. А оскільки "Єдність" має серйозного спонсора — уродженця Плисок, а нині — київського бізнесмена Михайла Голицю, то й було вирішено закрити"Легенду". Для мене це було дуже важке рішення, адже я в цьому клубі пропрацював 25 років", — зазначив він.
Чи зможе відродитись "Легенда" через рік, поки що невідомо, все залежить від наявності фінансування.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Спорт
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: