headpiece

Чернігівка просить про новий конкурс на маршрут №25

Провести новий конкурс на маршрут №25 В Чернігові просить активістка Тетяна Романова, керівник "Агенції міських ініціатив", у системі місцевих петицій.
У петиції авторка пояснює, що в січні 2017 року відбувся конкурс на абсолютно всі маршрути міста Чернігова з новим договором.  Маршрут 25 і 31 об’єднали в один.
Умовою та ідеєю об’єднання, за її словами, було те, що на маршруті запрацюють виключно автобуси середньої і великої місткості (понад 35 місць). Раніше на маршруті працювали лише Рути.
"Пройшло 2 роки. Вщент переповнені маршрутки, нечіткий графік роботи та відсутність автобусів середньої місткості на маршруті. На маршруті працює 13 переважно Рут із 20 необхідних автобусів середньої місткості", — повідомляє у петиції Тетяна Романова.
В зв’язку з цим автор пропонує:

провести новий конкурс на маршрут №25 з чіткими вимогами щодо автобусів середньої або великої місткості. Адже чинний перевізник за 2 роки не зміг продемонструвати якісну роботу громадського транспорту. 
продовжити маршрут №39 до вул. Дніпровська. А перед цим скликати Транспорту раду та узгодити це питання на публічному обговоренні. 
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: