headpiece

Чернігівгаз втратив 277 фахівців з початку року

Чернігівгаз втратив 277 працівників з початку року. Фахівці звільняються через низьку зарплатню. Якщо в тарифі на розподіл газу не врахують підвищення зарплат газовиків до рівня середнього по промисловості, то працівники  можуть розпочати акції протесту.
Про це розповіли в прес-службі Чернігівгазу.
Таке відбувається вже не перший рік. У 2016 році на підприємстві не вистачало 11,8% фахівців, 2017 -го — 14,8%, а на кінець серпня 2018–го — 20,0%. 
"Зараз середній рівень зарплатні в «Чернігівгазі» складає 5,6 тис. грн., що майже на 3,5 тис менше за середній рівень по промисловості України і на 1,5 тис. по Чернігівській області", — йдеться у повідомленні.
Сьогодні в компанії залишаються незаповненими 400 вакансій. Не вистачає  фахівців технічного сектору, задіяних на газонебезпечних роботах — слюсарями, майстрами служби експлуатації, а також водіями.
Не вистачає близько 300 працівників робітничих професій. 
За словами технічного директора «Чернігівгазу» Віталія Черчовича, проблемаз кадрами може призвести  до проблем з утриманням газових мереж  тавиконанням ремонтів, заміни обладнання.
Якщо НКРЕКП та Уряд не врахує  в тарифі на розподіл газу підвищення зарплат газовиків до рівня середнього по промисловості, то працівники галузі в області можуть розпочати акції протесту.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: