headpiece

Цыгане воруют удочки с национальными флагами на Яцево

Такими наблюдениями поделилась организация С14 на своей странице в Facebook. В меседже идет речь о том, что на протяжении длительного времени активисты наблюдали за данным участком и пришли к выводу, что пропажа удочек с флагами — дело рук национальных меньшинств.
«На кладовищі в Яцево, де поховано більшість чернігівських бійців, що загинули в борні з московськими загарбниками, зникають вудочки з національними прапорами, встановлені біля могил захисників.
До певного часу чернігівські націоналісти думали, що зникнення символіки це — цілеспрямована диверсія прихильників «русского мира». Подобові чергування та варта не принесли бажаних результатів. Але, схоже на те, що це — не робота диверсантів, а наслідок діяльності представників однієї національної меншини, найнижча каста якої не гребує грабунком кладовищ.
Так, за інформацією, отриманою від таксистів, чернігівські цигани з метою наживи викрадають з кладовища пластикові вудочки, що слугують флаштоками. Жовто-блакитні стяги смугляві вандали просто прикопують в землю…»
Активисты обратились к цыганскому барону, требуя немедленного возврата атрибутики и публичного покаяния. В противном случае, пишет С14 Чернигов, с ворами поступят так, как этого требует закон чести и совести.
Джерело: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: