headpiece

У чернігівських маршрутках можуть з’явитися громадські інспектори

Активісти  організації "С14" домовилися з управлінням транспорту про те, щоб активісти отримали посвідчення громадських інспекторів для нагляду за громадським транспортом. У такий спосіб активісти хочуть  фіксувати порушення перевізниками меморандуму, який ті підписали з міськрадою.
Про це активісти повідомили під час публічної лекції 13 вересня, де розповідали про те, як змусити перевізників дотримуватись закону.
"Ми мали зустріч з начальником управління транспорту. Ми погодили, що він випише нам посвідчення громадських інспекторів в день рейду, тобто нашої перевірки. Ми їздитимемо транспортом і перевірятимемо порушення. Їх фіксуватимемо документально й передамо до управління", — сказав координатор "С14" в Чернігівській області Олександр Максимець.
За його словами, будь-хто з громадян може цим займатися. Пізніше буде сформовано графік, коли це можна зробити.
"Одноразово видають рейдовий листок, щоб люди не зловживали й не каталися безкоштовно в транспорті, також штамп, протокол, посвідчення, документ, який засвідчує особу. Тоді ця людина безкоштовно переміщається в транспорті й фіксує порушення, складає протокол. Потім цей протокол подається управлінню", — каже активіст.
Нещодавно активісти вже фіксували порушення під час перевезень. Вони перевірили дев’ять маршрутів - 17, 15, 160, 14, 8, 16, 7, 30, 23.За словами Олександра Максимця, перевірки були вибірковими і тривали кілька годин. За цей час активісти оформили 19 актів про порушення умов договорів.
Нагадаємо, що у серпні вартість проїзду в маршрутках підняли до 5 гривень.  
Міська рада та перевізники ще минулого року підписали меморандум. Згідно меморандуму ініціювати  підвищення ціни квитка в громадському транспорті Чернігова автоперевізники мають право тільки після того, як виконають всі зобов’язання. Серед них — єдиний стиль одягу, чисті й відремонтовані маршрутки, відсутність порушення правил поведінки водіїв.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: