headpiece

У «Чернігівгаз» прийдуть з перевіркою

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звернулася до Державної регуляторної служби аби узгодити проведення позапланових перевірок 20 операторів газорозподільчих мереж, зокрема й ПАТ "Чернігівгаз".
Про це повідомила голова НКРЕКП Оксана Кривенко, на своїй сторінці у Facebook.
"Споживач має бути почутий, а рішення НКРЕКП — виконуватися. На підставі численних звернень громадян через донарахування їм обсягів природного газу, які враховують об’єми приведення до стандартних умов, звернулась із запитом у Державну регуляторну службу щодо погодження проведення позапланових перевірок 20 операторів газорозподільчих мереж", — зазначила Кривенко.
У повідомленні також йдеться про те, що на порушників може очікувати максимальний штраф у 850 тисяч гривень.
Справа в тому, що ще у листопаді минулого року, багато споживачів газу отримали від постачальників платіжки з донарахуваннями за жовтень та повідомленням про наступне донарахування за три попередні роки з більшими сумами. Газзбути назвали це  «приведенням обсягу газу до еталонних умов вимірювання» на вимогу Нафтогазу, але в даній компаній таке рішення заперечили.
В свою чергу, НКРЕКП заборонила облгазам приводити до стандартних об’ємів природного газу, використаного побутовими споживачами, та здійснювати донарахування у платіжках.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: