headpiece

У Чернігові обговорили «будівельну амністію»

Учасники містобудівного процесу регіону 11 вересня у Чернігівській ОДА обговорили питання впровадження «будівельної амністії». На думку  Юлії Свириденко, в.о. голови Чернігівської ОДА, "амністія" дасть можливість громадянам впорядкувати власні документи навіть за відсутності якісної містобудівної документації населеного пункту.
Про це повідомляє департамент інформдіяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.
Обговорювали легалізацію самобудів, процедури та умови прийняття в експлуатацію збудованих без дозвільного документа на виконання будівельних робіт індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільгосппризначення.
"Відповідний закон ухвалено Верховною Радою наприкінці березня цього року. Він встановлює безстрокову легалізацію самобудів класу СС1( за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками, — Ред.). Орган державного архітектурно-будівельного контролю зобов’язаний прийняти об’єкт в експлуатацію після технічного обстеження протягом 10 днів з моменту подачі заяви" — повідомляє департамент.
Закон поширюється на на індивідуальні житлові, садові або дачні будинки загальною площею до 300 кв. м, а також господарські будинки та споруди загальною площею до 300 кв. м, зведені в період з 5 серпня 1992-го по 9 травня 2015 року.
Під дію закону підпадають і будівлі та споруди сільськогосподарського призначення, які звели до 12 березня 2011 року
При цьому «будівельна амністія» не поширюється на багатоповерхові житлові будинки та об’єкти, побудовані з суттєвими порушеннями законодавства, а також будівельних норм і правил.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: