headpiece

У Чернігові нема сертифікованих ліків від грипу

У Чернігові немає препаратів для лікування грипу, передбачених міжнародними протоколами. А саме — «Таміфлю» і «Реленца».
Про це повідомляє UA: Чернігів з посиланням на лікаря-інфекціоніста Чернігівської міської лікарні №2 Оксани Баластрик. 
За словами Оксани Баластрик, сьогодні існує лише два препарати, які мають пряму противірусну дію, це «Таміфлю» або «Реленза», які направлені на боротьбу конкретно з вірусом, припиняють його розмноження і таким чином зменшують його вплив на організм та розвиток ускладнень.
Заступника начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимира Пуліна каже, що нестача даних препаратів є по всій Україні, а не тільки в Чернігові.
«Мені сказали, що в минулу п’ятницю завезли 200 упаковок, вони вже розійшлися, і обіцяють з наступного тижня. Рішенням нашого штабу було прописано головним лікарям всіх наших медичних закладів забезпечити мінімальний запас Таміфлю. Я розумію, що вони не забезпечать 100 упаковок, але 2-3 упаковки для людей, які поступають у тяжкому стані. Якщо головні лікарі цього не виконали, це проблеми», — зазначає Володимир Пулін.
В свою чергу, в КП "Ліки України" повідомляють, що проблеми с постачанням даних ліків через те, що оптові фірми взагалі не пропонують ці препарати.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: