headpiece

У художньому музеї імені Галагана може змінитись директор

Вчора, 7 серпня, комісія з проведення конкурсного добору на посаду директора Чернігівського обласного художнього музею імені Г. Галагана, на засіданні визначились з єдиним кандидатом, якого комісія рекомендує затвердити обласній раді. У разі відповідного рішення, до виконання обов’язків директора приступить Юрій Ткач. У 2014-2016 роках він очолював Управління культури та туризму Чернігівської міської ради.
Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
На цьому засіданні, кандидат презентував свою модель роботи музею на найближчі роки. Замість звичної моделі «експозиція-екскурсовод-відвідувач» Юрій Ткач пропонує новий концепт — «відпочинок-враження-емоції».
У планах — реалізація нових проектів, зокрема долучення до онлайн-платформи Google Art Project, залучення більшої кількості відвідувачів, запровадження сучасних інноваційних підходів до музейної справи, розширення творчих та професійних зв’язків тощо.
Присутні відзначили, що ідеї досить прогресивні і загалом можуть сприяти розвитку туристичної інфраструктури. Втім, зазначили, що варто налагодити тісну співпрацю з іншими профільними закладами, а також виважено підходити до кадрової політики.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Культура
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: