headpiece

У тролейбусі тепер можна розрахуватись за допомогою картки будь-якого банку

Починаючи з листопада цього року у чернігівців з’явилась можливість оплачувати проїзд в тролейбусі карткою будь-якого банку за допомогою сканування QR-коду.
Про це повідомляє Прес-служба ПриватБанку в Чернігові.
Для оплати проїзду за допомогою QR-коду потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24, додати потрібну карту, з якої буде здійснюватись оплата, відсканувати зображення на наліпках, розміщених у салоні тролейбуса, вибрати потрібну карту та сплатити. Під час поїздки оплачений квиток потрібно «закомпостувати» в смартфоні та показати кондуктору або контролеру. Вартість проїзду не залежить від відстані.
Вся процедура оплати триває не більше 15-30 секунд. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири сплачують тільки вартість квитка.
Як повідомляє керівникк напрямку платежів і переказів Чернігівського регіонального управління ПриватБанку Тетяни Хавило, щомісяця пасажири купують більше 3500 QR-квитків.
Нагадаємо, що з січня 2017 року чернігівці мають можливість оплачувати проїзд у тролейбусах безконтактно за допомогою сканування QR-коду.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: