headpiece

У Мар’їному гаю працює техніка КП «Чернігівводоканал»

В Мар’їному гаю, що на розі вулиць Шевченка та Пушкіна, проводяться роботи по заміні ділянки каналізаційного колектору діаметром 600 мм. Роботи триватимуть близько двох тижнів.
Про це повідомляє інформаційна служба КП "Чернігівводоканал".
При промивці каналізаційного колектору 1 листопада з’ясувалося, що залізобетонна труба діаметром 600 мм повністю пропала. Фактично, стоки перетикали до КНС-1 по тунелю, який утворився в ґрунті. Тому було прийнято рішення про заміну ділянки колектору між двома колодязями.
Під час ремонту буде прокладено пластикову трубу діаметром 600 мм довжиною близько 20 метрів. Роботи виконуються КП «Чернігівводоканал» за рахунок коштів підприємства.
Дана ділянка каналізаційного колектору запланована на реконструкцію вже на наступний рік. Також, на наступний рік, в планах заміна колекторів по вулиці Героїв Чорнобиля та Глібова. 
Нагадаємо, що Мар’їн гай – це місце, в якому сходиться левова частина каналізаційних колекторів Чернігова. Адже саме поруч знаходиться головна насосна станція каналізації, яка щоденно перекачує до 80% стоків на очисні споруди в район села Гущин. Колектори прокладались тут в період з 60-х до початку 80-х років минулого сторіччя і вже давно відпрацювали свій ресурс.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: