headpiece

У листопаді на Чернігівщині зібрали рекордну суму податків

На кінець листопада цього року на Чернігівщині зібрали податків на загальну суму 1052 млн гривень. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, це більше на 38%.
Про це повідомляє ГУ ДФС у Чернігівській області.
До державного бюджету надійшло понад 552 млн грн, що у порівнянні з листопадом минулого року більше на 46% (175 млн грн). 
Місцеві бюджети усіх рівнів області поповнились майже на 500 млн гривень. Надходження листопада минулого року перевищено на 29% (112 млн грн.). 
Територіальні громади зібрали податки на доходи фізичних осіб, у розмірі майже 312 млн гривень (понад 62% загальної суми надходжень). Також значний вплив на наповнення бюджетів спостерігається від сплати єдиного податку з підприємницької діяльності — майже 73 млн грн (14,5%), податку на майно — майже 57 млн грн (11,4%), рентної плати — майже 27 млн грн (5,3%), акцизного податку від реалізації підакцизної продукції та виробництва пального — майже 10 млн. грн. (2%).
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшло 371 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 30% або на 85 млн. гривень.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: