headpiece

Управління освіти рекомендує зробити шкільні канікули в Чернігові з 28 березня по 2 квітня

Управління освіти Чернігівської міської ради рекомендує чернігівським школам зробити весняні канікули цього року з 28 березня по 2 квітня, замість традиційних з 25 по 31 березня.
Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.
Таке перенесення термінів канікул пов’язане з тим, що в більшості чернігівських шкіл розташуються виборчі дільниці на виборах Президента України (31 березня). Тому на нараді директорів шкіл в управлінні освіти було визначено, що оптимально було б перенести весняні канікули.
На терміни канікул вплинула і та обставина, що зимою через продовження канікул і карантин було втрачено чимало навчального часу — тож потрібно його надолужувати.
За словами керівника управління освіти Чернігівської міської ради Василя Білогури, остаточно визначають дати канікул безпосередньо керівники навчальних закладів, а управління дає рекомендації та виступає координатором. Це означає, що в окремих школах Чернігова для оптимальної організації навчального процесу можуть бути прийняті й інші рішення.
Нагадаємо, що у ліцеї №15 немає виборчих дільниць і з 24 по 29 березня проводитиметься загальноукраїнська олімпіада з англійської мови. Тож в цій школі дати весняних канікул будуть не такими як в інших.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: