headpiece

Сьогодні на Чернігівщині перевірятимуть систему оповіщення населення

Сьогодні, 27 листопада, в Чернігівській області має відбуватись перевірка системи оповіщення населення.
Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.
Зазначена процедура планується й завтра.
—   Повідомлення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації до населення доводяться за допомогою радіоретрансляційних вузлів та по Першому каналу Українського радіо за допомогою ефірних радіо передавальних станцій у Чернігові, Бахмачі, Прилуках, Новгороді-Сіверському, Сосниці, Корюківці та Холмах.
З такою метою використовується і станція «Наше радіо» (Чернігів). Є можливість звукового повідомлення і на телебаченні, зокрема на UA:Чернігів.
Інформація про перевірку системи на названих ресурсах завтра з’являтиметься з 13.00 до 14.05, — повідомив директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирев.
Зазвичай радіо та телебачення для отримання додаткової інформації вмикають після почутого попереджувального сигналу — уривчастого звучання електросирен. Його тривалість становить три-п’ять хвилин.
До слова, в області установлено 113 електросирен: 62 – централізованого запуску, 51 — автономного.
Нагадаємо, що з січня 2014 року останнього вівторка кожного місяця на Чернігівщині планово перевіряють регіональну систему централізованого оповіщення населення, а у 2015 році проведено модернізацію цієї системи.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: