headpiece

Спеціалізованих шкіл у Чернігові не буде — поглиблене вивчення іноземних мов залишається

Спеціалізованих шкіл у Чернігові не буде, але залишається поглиблене вивчення іноземних мов залишається. Скільки мати груп в класі — вирішують школи.
Про це повідомляє прес-служба міськради з посиланням на управління освіти.
Раніше одна з депутатських фракцій у Чернігівській міській раді оприлюднила публічну заяву про скасування поділу на групи класів у загальноосвітніх школах з поглибленим вивченням іноземних мов. За їх словами, це призведе до закриття шкіл.  
"Закон про освіту дійсно не передбачає функціонування спеціалізованих загальноосвітніх закладів із поглибленим вивченням предметів. Протягом 5 років мережа та статути закладів освіти України мають бути приведені у відповідність до чинного законодавства", — пояснюють у міськраді.
Як повідомляє прес-служба, школи продовжать працювати за освітніми програмами для спеціалізованих шкіл та шкіл з поглибленим вивченням окремих предметів. Це означає, що діти й далі мають можливість поглибленого вивчати іноземні мови.
Сьогодні в Чернігові працюють спеціалізовані школии із поглибленим вивченням іноземних мов №1, 2, 22, 36 та здійнюють профільне навчання за напрямком «Іноземна філологія» і поглиблене вивчення англійської мови в загальноосвітніх школах №3,11, 29, 31, 32, 20, 35.
У спеціалізованих школах передбачено більше годин іноземних мов у порівнянні з іншими навчальними закладами (5 годин англійської і 2 години німецької мови на тиждень) та надбавка вчителям в розмірі 10% від посадового окладу за відповідний статус навчального закладу.
Поділ класів на групи при поглибленому вивченні іноземних мов — це форма організації освітнього процесу. Скільки мати груп у класі вирішує сама школа, враховуючи кількість учнів, чи є в них примішення та кадри. 
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: