headpiece

Розподіл та постачання електроенергії тепер надаватимуть дві різні компанії. У рахунку з’являться два окремі рядки

З 1 січня 2019 року послуги з розподілу та постачання електроенергії споживачам в Україні надаватимуть дві різні компанії. Отримавши два рахунки, "Чернігівобленерго" просить споживачів не хвилюватися. Це виконання вимог Закону України “Про ринок електричної енергії”.
Про це повідомляє "Чернігівобленерго" на своїй сторінці у Facebook.
Оператором системи розподілу буде ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», а електропостачальник універсальних послуг – ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ». Прогнозують, що це має покращити якість цих послуг.

У грудні ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» надсилатиме споживачам Заяви-приєднання до публічного договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, який має бути укладеним оператором системи розподілу (електропередавальною організацією) з усіма споживачами.
Починаючи з 01.01.2019 ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» припиняє господарську діяльність з постачання електричної енергії за регульованим тарифом. З цього дня функції постачальника універсальних послуг побутовим та малим непобутовим споживачам на території Чернігівської області здійснюватиметься виключно електропостачальним підприємством ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ».У побутових та малих непобутових споживачів і надалі залишається один рахунок за електроенергію, у якому з’являться два окремі рядки: вартість послуг із розподілу та вартість електроенергії.
Тариф для побутових та малих непобутових споживачів і далі регулюється державою.
Перший оновлений рахунок від ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» побутові споживачі отримають у лютому 2019 року за ту електроенергію, яку спожили в січні.
Оплата за електроенергію, спожиту до 1 січня 2019 року здійснюється ще на рахунок ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: