headpiece

Реконструкція скверу імені Попудренка можлива в наступному році, а ось чи перейменують його, поки невідомо

На останній нараді в 2018 році, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко заявив, що реконструкція скверу імені Попудренка є в планах, але не на 2019, а вже на 2020 рік.
У зв’язку з можливою реконструкцією скверу та перепохованням героя Радянського союзу Миколи Попудренка, ім’я якого носить сквер, стало цікаво чи ця назва є офіційною, і якщо так, то чи не планується перейменування в найближчий час.
За словами голови комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища м. Чернігова Ольги Хоніч, назва "Сквер імені М.М.Попудренка" є офіційною та затвердженою після Другої світової війни.
Також голова комісії додала, що з приводу можливого перейменування скверу до них ніхто не звертався.
"З приводу перейменування комісії не отримувала ніяких звернень. Перейменування може відбутися тільки через процедуру громадських слухань і рішення сесії Чернігівської міської ради", — зазначила Ольга Хоніч.
Довідка:
Цей сквер було розбито наприкінці XIX століття на території сучасної Красної площі, тоді він дістав назву Театральний, адже тоді неподалік магістрату, поблизу теперішніх вулиць Кирпоноса і Магістратської, розташовувався міський театр споруджений у 1853 році. 
За часів СРСР 1926 року сквер отримав назву імені Заливчого. З другої половини 1930-х років — сквер носив назву імені Піонерів, а в травні 1944 року, після того як тіло Миколи Попудренка перенесли і поховали у центральному сквері, він одержав назву імені Героя Радянського Союзу М. М. Попудренка. 
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: