headpiece

Підрядник оплатить аварійні роботи на розі Шевченка й Молодчого — Водоканал

На перехресті вулиць Шевченка – Молодчого двічі проривало чавунний одопровід діаметром 150 мм.  Комісія Чернігівводоканалу відправить кошторис аварійних робіт після другого прориву до "УТБ-Інжиніринг" -  він стався через необережність підрядника під час літніх робіт з реконструкції каналізаційного колектору.
Цього літа ділянку перехрестя Шевченка-Молодчого перекривали декілька разів. В червні цього року компанія "УТБ-Інжиніринг" провела там заміну аварійної мережі. Але вже 9 жовтня на перехресті стався перелом труби діаметром 150 мм. Трубу замінили, ділянку заасфальтували. Наступний перелом тієї труби, але в іншому місці, стався 13 жовтня. Дорогу знову перекрили.
Причиною першого прориву комісія Чернігівводоканалу  назвала "недостатнє ущільнення ґрунту". Наступний прорив пов’язують з літніми роботами "УТБ-Інжиніринг" , коли ці реконструювали каналізаційний колектор. Під час проведення аварійно-ремонтних робіт виявили величезну брилу асфальтобетону, яка лежала прямісінько на водопровідній трубі. 
"Звісно, брила асфальту з’явилась на водогоні не навмисно, а скоріш за все, під час проведення робіт через навантаження на край асфальту, яке створила важка будівельна техніка. При засипанні котловану асфальтобетон, який обвалився, просто не помітили", — передає прес-служба Чернігівводоканалу.
Але вартість аварійно-ремонтних робіт 14 жовтня, які виконав Водоканал, має сплатити "УТБ-ІНЖИНІРІНГ". На цьому тижні рахунок разом з кошторисом витрат КП «Чернігівводоканал» буде направлено на адресу «УТБ-Інжиніринг».

Також на місці реконструкції колектору зафіксували просідання асфальту. За гарантійним договором цю проблему має усунути компанія «УТБ-Інжиніринг». Проте роботи ці виконають лише навесні наступного року, після остаточного ущільнення ґрунту та з настанням теплої сухої погоди.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: