headpiece

Представники політичних партій намагалися зірвати нараду в міськраді — мер

12 вересня на початку розширеної наради у міськрадідо мікрофону вийшов  Сергій Гривко й запропонував розпочати з його питання. До зали разом з ним увійшло ще декілька людей.
Арес-служба міськради назвала цей випадок спробою представників одної з політичних партій міста зірвати нараду.
Сергія Гривка називають представником партії "Наш край". У 2015 році він балатувався до Чернігівскої міської ради від цієї партії. Також на нараду, припускають, прийшли представники ВО "Батьківщина". Вони вимагають створити Молодіжну раду при міській раді за власними напрацьованими пропозиціями.
Напередодні Сергій Гривко написав на своїй сторінці у Фейсбуці, що він шокований рішенням міського голови створити молодіжну раду у той час, які кілька громадських організацій мають свої пропозиції щодо цього дорадчого органу.
"Міський голова видав "указ" про створення своєї молодіжної ради.Хоча, починаючи, з серпня ініціативна група розробляла інше положення. Багато молоді з різних організацій, учнів та студентів долучились до цієї розробки. Ми намагались створити молодіжну рада, яка була б незалежна, займалась самоорганізацією і давала прогресивний погляд на міські проекти. І після того, як ми подали положення, через декілька днів публікується положення міського голови для створення своєї кишенькової ради",- написав Гривко.
Міський голова Владислав Атрошенко засудив дії Гривка на нараді. Він назвав неприпустимим те, що будь-хто може приходити на робочі наради, де є запланований порядок денний, і пропонувати те, що йому хочеться.
"Є формат особистого прийому, є сесії, коли вільно містяни можуть прийти і висловити свої проблеми до міського голови, депутатів", — сказав міський голова
Чернігівську міську раду Атрошенко назвав чи не найдемократичнішою у світі, бо нема охорони й всі працюють у відкритому доступі для всіх містян. 
"Абсолютно вільний доступ представників ЗМІ, немає жодних додаткових акредитацій. Але це не значить, що будь хто може прийти і зривати роботу через те, що їм у цей самий момент хочеться зробити якусь заяву", — сказав міський голова.
Пряму трансляцію можна переглянути тут.
Тиждень тому Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко оголосив про ініціативу створення молодіжної ради. Оголошено конкурсний відбір її членів. Комісія, яка відбере членів, складається переважно із представників управлінь міськради.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: