headpiece

Породіллі Чернігова ще не отримали обіцяні державою «бейбі-бокси». Зараз їм видають заяви

З 1 вересня кожна породілля має отримувати від держави спеціальний дитячий набір “бейбі-бокс” з першими необхідними речами для мами й дитини. У Чернігові такий набір не видали ще нікому.
Про це нашим журналістам повідомили у приймальні міського пологового будинку.
"Відповідна програма вже є, але самих коробок ми поки не маємо. Орієнтовано вони з’являється 10 вересня, тобто у понеділок, але це поки не точно", — сказали у приймальні.
Те, що наборів "бейбі-бок" у лікарнях області нема, підтверджує й начальник департаменту соцзахисту Олег Русін.
За його словами, зараз це не є проблемою й заднім числом ніхто наборів не отримуватиме.
"Постанова Кабміну забов’язує видати ці набори в термін не пізніше 30 днів з дня народження дитини. Тому ті, хто народилися першого вересня, до 30 вересня свої набори отримають", — сказав Олег Русін.
За словами очільника департаменту — сьогодні пологові будинки в місті та області отримали зразки заяв, щоб породіллі вказали в ній свою адресу за якою треба надіслати "бейбі-бокс".
У вітвторок 4 веренся прес-служба Міністерства соцполітики також повідомила, що програму вже розпочато, але якщо пакунку в пологову нема, треба звернутися із заявою до місцевих підрозділів з питань соцзахисту й пакунок відправлять за адресою.
Те, що пакунки з’являється в пологову будинку міста Черніговаз понеділка, поки лише припускають. Зараз матері або інші родичі отримують тільки заяву.
Міністерство соціальної політики визначило деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до 5000 грн, що входитимуть у “пакунок малюка”.
До цього набору входить, наприклад, підгузки, різні пелюшки, боді, штани-повзунки, термометри, ковдри, іграшки, крем. Детальніше про кожну річ в обіцяному наборі, якого поки нема, можна прочитати тут.
Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, у пакунку будуть інформаційні матеріали з питань догляду за дитиною.  Пакунок малюка є адресною соціальною допомогою. Його мають видавати по одному на кожну дитину. 
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: