headpiece

Понад 18 тисяч абонентів досі не приєднані до центральної каналізаційної системи Чернігова

У Чернігові прокладають 2373 метри нової каналізації за 25 мільйонів гривень. Системі водовідведення в Чернігові  майже 60 років. Розробляти проект  нової мережі водовідведення розпочали у 2016 році, але через узгодження всіх документів роботи почали у липні 2018 року. 
Про це повідомляє UA: Чернігів.
КП "Чернігівводоканал"  інформує, що в Чернігові каналізаційні очисні ввели в експлуатацію лише 57 років тому. На сьогодні понад 18000 абонентів ще досі не приєднані до центральної каналізації. Не каналізовані будинки є навіть у центрі міста. 
Проект будівництва централізованої каналізації по вул. Стрілецька, Алексєєва, Василя Будника, Волонтерів, Добровольців реалізовує Управління капітального будівництва міста.
Як повідомляє "UA: Чернігів, цього року прокладуть 950 метрів мережі водовідведення. Решту, а це ще 1423 метри, прокладуть наступного року. Мережа пролягатиме через вулиці Стрілецьку, Добровольців, Алєксєєва та Волонтерів. Завершити будівельні роботи планують 31 серпня 2019 року.
Щоб приєднатися до каналізаційної мережі, абонент має отримати технічні умови та розробити та погодити проект приєднання. Видача технічних умов для будинків приватного сектору – це платна послуга, яка надається виключно КП «Чернігівводоканал». Нині послуга коштує 60 гривень.
Проектну документацію можна замовити і в проектних організацій, і в КП "Чернігівводоканал" ( 485 грн). 
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: