headpiece

Нещодавно відремонтовані чернігівські дороги в основному витримали негоду

Всі дороги, підпірні стінки та інші об’єкти вулично-дорожньої мережі Чернігова, які будувалися або капітально ремонтувалися як цього року, так і минулого та позаминулого, витримали дощове стихійне лихо 30 червня без пошкоджень.
У тому числі й місце, за яке могло бути чи не найбільше хвилювань – ділянка проспекту Миру в районі вул. Боженка (де Чорториївський яр, куди тече колосальна кількість води) – під напором води показало свою міцність і якість.
Про це повідомили в управлінні ЖКГ Чернігівської міської ради.
Працівники комунального підприємства АТП-2528 об’їхали все місто й перевірили стан цих об’єктів.
По місту є ділянки, де частково підмило старе асфальтне покриття. Наприклад, на вул. Олекси Десняка — там приватний сектор і великий ухил дороги – окремі ділянки такого старого асфальту потоком води підмило і винесло вниз на дорогу. З кожним із таких випадків фахівці будуть розбиратися окремо, проводячи обстеження та поступово – відновлювальні роботи.
А вчора та сьогодні працівники комунального господарства міста, у першу чергу, прибирають дороги від нанесеного водою сміття. Як ще трохи підсохне, вони готові швидко вичистити всі узбіччя й зробити місто знову охайним.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: