headpiece

На Чернігівщині розташують нові вертольоти

На спеціальному авіаційному загону Державної служби з надзвичайних ситуацій у Ніжині розташують сервісний центр системи авіаційної безпеки МВС, повідомив епутат Олександр Кодола.
До кінця року тут мають створити авіаескадрилью у складі Ніжинського авіазагону.
До неї вже розпочато набір фахівців, а їх треба 194. Спеціалісти отримають 48 службових квартир.
До кінця року, згідно з україно-французькими домовленостями, до Ніжина прибудуть три гелікоптери для аеромедичної евакуації та санітарно-рятувальних операцій і один — для Національної гвардії України.
У Ніжині також побував Арсен Аваков.
Як повідомляє "Час Чернігівський", ще 14 липня, Україна і Франція підписали контракт на придбання 55 вертольотів Airbus Helicopters для системи авіаційної безпеки МВС у рамках угоди між урядами двох країн.
Згідно з контрактом, до України надійдуть 21 вертоліт Н225, 10 вертольотів Н145 і 24 вертольоти Н125.
Вартість контракту враховує як закупівлю вертольотів, так і технічну підтримку та навчання пілотів й обслуговуючого персоналу.
А раніше, у  травні, між Урядами України та Франції було підписано Угоду загальною вартістю 552 млн євро щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту.
У підсумку, частину коштів надає пул французьких банків, а також казначейство Франції у формі середньострокових кредитів. Решту — Україна.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: