headpiece

На Чернігівщині націоналістична організація взяла під охорону держпідприємство

Активісти формації «С14» та «Спілки ветеранів війни з росією» на прохання трудового колективу взяли під охорону «Смолинський торфозавод» філії ДП «Чернігівторф». 
Про це повідомляє організація "С14", на своїй сторінці у Facebook.
На такий крок трудовий колектив підприємства пішов після чергової невдалої спроби незаконної зміни діючого керівництва ДП «Чернігівторф».

«Четвертий день на підприємстві діє система пропусків та посилена охорона. Сьогодні важливо, щоб завод працював у звичному режимі, оскільки від його стабільної роботи залежить забезпеченість дешевим паливом низки соціальних установ та доля сімей 80 робітників. Ситуація контрольована і у випадку якихось загроз з боку рейдерів ми готові дати відсіч», — коментує керівник чернігівського обласного осередку «С14» Олександр Максимець.

У повідомленні йдеться, що нещодавно керівництво та профспілкові лідери двох останніх торфозаводів Чернігівщини – Ірванцівського та Смолинського, заявили про спроби рейдерства, які здійснюються з подачі директора державного концерну «Укрторф» Андрія Озерчука та високо посадовців Міненерговугілля.
В свою чергу, активісти формації «С14», провели власне розслідування, натрапили на слід олігархів та народних депутатів, прізвища яких обіцяють оприлюднити згодом.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: