headpiece

На Чернігівщині збирають кошерну пшеницю, для випікання релігійного хлібу в Ізраїлі

В Ясенівці Городнянського району, під пильним наглядом ізраїльтян, йде збір кошерної пшениці, з якої в Ізраїлі будуть випікати — мацу (релігійний хліб ізраїльтян), — повідомляє UA:Чернігів.
"В Ізраїлі не росте така спельта (пшениця) на мацу. Тут вона здорова, смачна і лабораторні показники хороші. Два роки тому я купував небагато для експерименту і все пройшло добре. Тому зараз хочу взяти велику партію. Я — першовідкривач у налагодженні таких контактів з Україною — закуповую зерно, роблю на своєму млині борошно і виготовляю мацу. Це вперше в Ізраїлі. Раніше привозили вже готову мацу з Америки та Англії", — розповів підприємець з Ізраїлю — Асаф Нов.
Ізраїльські замовники повністю задоволені вирощуванням, підготовкою техніки до збору врожаю на Чернігівщині, адже збір кошерної пшениці дуже складна і кропітка праця.
Асаф Нов зазначив, що обрав підприємство в Ясенівці, через те, що тут спеціалізація на органічному виробницвті, без застосвуаннябудь-яких хімікатів.
Всього буде зібрано 44 т органічної пшениці, після чого, транзитом через Одесу, відправлять морем в ізраїльське місто Хайфу.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: