headpiece

Міськрада Мени то забороняє то закликає збирати батьківські «благодійні внески»

У червні цього року Менська міськрада звернулася до керівників навчальних закладів міста з рекомендацією залучати батьківські кошти до закладів на добровільній основі. За кілька місяців до того міський голова Мени заборонив такий збір коштів.
Про це повідомляє інтернет-видання "Менщина".
8 червня інтернет-видання оприлюднило копію листа Менської міськради керівникам закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти.
"Враховуючи складне фінансове становище бюджету Менської ОТГ та відділу освіти Менської міської ради рекомендуємо в закладах освіти залучати батьківські кошти (на добровільній основі), кошти спонсорів для проведення ремонтних робіт класів та груп", — йдеться в листі. 

Лист датований 6 червня 2018 року і підписаний начальником відділу освіти міської ради Юрієм Мишкіним.
Проте, 13 березня цього ж року міський голова своїм розпорядженням заборонив керівникам навчальних закладів збирати кошти з батьків учнів шкіл та вихованців дошкільних закладів для забезпечення видатків з поточного ремонту на утримання навчальних закладів.
У травні "Менщина" отримала повідомлення, що в школах не вистачає коштів на поточні господарські витрати (миючі засоби, лампочки…) та ремонти. Тому навчальні заклади збирають "добровільні внески". Керівництво громади не публічно дозволило це робити.
Міський голова Геннадій Примаков наприкінці травня коментував ситуацію:
"У школах і дитсадках кошти на поточні втрати є, з батьків ніхто нічого не вимагає. Якщо батьки хочуть, наприклад, зробити в класі якийсь додатковий ремонт, то мають на це право. Але ніхто у них не вимагає цього робити", — сказав міський голова.
Отримати коментар з приводу червневого листа інтернет-виданню не вдалося.

“Менщина” надіслала запит Менській міськраді із запитанням, які суми благодійних внесків зібрали у навчальних закладах Мени (двох школах і трьох дитсадках) у 2018 році й куди їх витратили. 
Міськрада повідомила, що жодних коштів від батьків школи не отримували:
"За період 2018 року в закладах освіти Мени кошти від батьків (благодійні внески) на спеціальний рахунок не надходили та, відповідно, видатки не здійснювалися", — йдеться у повідомленні.
Источник: 0462.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: